Zderzył się z Szydło, więc dali mu w kość. Sparaliżowało mu twarz

Kiedy na początku lutego gruchnęła wieść o kolizji z udziałem limuzyny Beaty Szydło, cała Polska usłyszała o Sebastianie K. Młody chłopak wracał akurat do domu w Oświęcimiu, ale nie miał szczęścia, bo jego seicento wzięło udział w stłuczce z rządowym autem. Od tamtej pory odebrał 80 listów z prokuratury, stracił szansę na wymarzone studia i nabawił się porażenia nerwu twarzy.

Od kolizji minęło już pół roku. W tym czasie wiele się zmieniło w życiu Sebastiana K. O swoich problemach postanowił opowiedzieć dziennikarzom „Gazety Wyborczej”. Chłopak nie kryje rozżalenia i uważa, że stłuczka znacząco wpłynęła na jego los. – Od lutego, zamiast się uczyć, głowę miałem zajętą czym innym. Z wyników nie jestem w pełni zadowolony, ale najistotniejsze, że maturę zdałem – opowiada młody kierowca. Marzył o studiach inżynierskich na Politechnice Krakowskiej albo Akademii Górniczo-Hutniczej, ale ze względu na marny wynik egzaminu dojrzałości skończyło się na skandynawistyce w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera.

– Tata od dłuższego czasu mieszka i pracuje w Norwegii (…). Swoją przyszłość wiążę raczej z Norwegią niż Polską. W zeszłym roku spędziłem tam wakacje. Pomagałem tacie – ujawnia Sebastian K., który w wywiadzie dla „Wyborczej” skazuje się na los emigranta. Zaznacza jednak, że zamierza ukończyć studia. To jednak nie koniec dramatu, który spotkał młodego kierowcę z Oświęcimia.

Okazuje się, że tuż przed maturą, pod koniec marca, chłopak doznał porażenia nerwu twarzowego. Dokładnie nie wiadomo czy paraliż to wynik emocji, które przebył, ale neurolog wskazał stres jako jedną z możliwych przyczyn. – Na początku siedziałem w domu, potem starałem się normalnie chodzić na lekcje. Trudno było mówić, jeść. Brałem leki sterydowe, w miesiąc przytyłem chyba 7 kg – żali się Sebastian K. Młody mężczyzna wciąż chodzi na rehabilitację, ale „prawie 95 proc. twarzy” ma już sprawne.

Słynny na całą Polskę kierowca opowiada, że od czasu wypadku odebrał 80 listów z prokuratury. – Założyłem już drugi segregator na pisma urzędowe – zdradza. Śledczy cały czas pracują nad sprawą.

Wypadek z udziałem premier Beaty Szydło zdarzył się w piątek, 10 lutego w Oświęcimiu. Według relacji policji, kierowca fiata miał przepuścić pierwszy samochód, po czym niespodziewanie zaczął skręcać. Kierowca limuzyny wiozącej szefową rządu, prawdopodobnie próbując uniknąć staranowania seicento, uderzył w drzewo. Ranne zostały trzy osoby – szefowa rządu i dwaj funkcjonariusze BOR. Kierowca seicento usłyszał zarzut nieumyślnego spowodowania wypadku.

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

17 Komentarze

 1. To się na pewno stanie . Tylko nie wiadomo kiedy . Zresztą jeśli sami nie wyjdziemy to oni nas zmuszą , sprowokują czy sami zainicjują . Dlaczego ? Bo chcą dokończyć dzieła zniszczenia naszego kraju . To nie Polacy to nie ludzie to zdrajcy i bydlaki . Im szybciej wyjdziemy i pogonimy tą sektę tym lepiej. Polacy ruszcie się w końcu . Nie siedźcie i nie czekajcie , że za was ktoś to załatwi . Jeśli sami tego nie zrobimy to za nas nikt tego nie zrobi .

  • Oby jak najwięcej ludzi było tego samego zdania . Najgorsze w tym jest to ,że jak dotychczas nie ma przywódcy , który poprowadziłby ludzi do obalenia pisu.

 2. Uważam, że czas najwyższy popędzić tych kretyńskich kłamców i wyzyskiwaczy ! Dość panoszenia się podłego,wrednego, wściekłego drabinkowicza ze swoją tępą tłuszczą ! Myślałam, że Polacy jak niegdyś załatwią uzurpatora bez rozlewu krwi, ale tak się nie stanie…..krew się poleje,konieczne ofiary. W imię naszych dzieci i wnuków, aby nie żyli w ubóstwie i spłacali pokoleniami długi tych krętaczy, wyzyskiwaczy niedouczonych z „lepszej, wyższej półki „!.

 3. tych jebniętych niedouków, zakompleksionych kurdupli, łysych, wytatuowanych kryminalistów, zawistników i leni zarazem, gówniarzy, którzy nie znają tabliczki mnożenia, niedorozwojów umysłowych, którzy akceptacji doczekali sie w koncu w ONR należy WYPIEPRZYĆ Z HUUUUKIEM, wyprowadzić pod bronią, przypalać i leczyć. Przypalać i leczyć. To nie Polacy. To spisek białorusko-żydowski. Sięgnijcie w końcu do prawdziwej historii. To największa zmowa hołoty w historii Polski od Chrztu. Te chuje nawet wiedzą, że nie mają szans bo kiepskie geny dlatego postanowili okraść nas tak żebyśmy się nie podnieśli. Kurwa jak wiele trzeba żeby skumać ten prosty plan najbardziej podłego potwora jakiego znam czyli Jarusia?

  • i to nie przypadek, że życiorysy Kaczyńskich są nieprawdziwe !!!!! jakoś kilka lat temu sprawa traktowana była z przymrużeniem oka. dla mnie to śmierdziało od początku. rodzina sprzedajnych komunistów związanych z aparatem władzy, nietykalność od zakończenia wojny do dziasiaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W prostej linii Żydzi (do teraz nie byłem antysemitą i jeszcze się waham) Kaczyńscy, Marii przodkowie, Suski i wiele innych jeśli nie całe PiS to białoruscy Żydzi. Ich ojcowie do dzisiaj są pamiętani w typowo żydowskich wtedy osiedlach na wschodzie. ich majątki ziemskie odebrane. ten człowiek albo był przygotowywany przez całe życie do tej roli albo sam siebie wykreował. Ja sądzę jednak, że to pierwsze. Ich przodkowie nienawidzili Polaków i w takim duchu byli wychowani wszyscy. Zaznaczam, że to nie wiedza z Faktów tylko historyczna do zweryfikowania. Wystarczy się zainteresować. Polaków nie rozłożył żaden zachód. WSCHÓD – zmowa Putina z białoruskimi żydami. Cała reszta, to co pieprzą to tylko teatrzyk. acha i jeszcze milcząca pierwsza dama z domu Kornhauser i palenie menory a prezydent w mycce. w tak chrześcijańskim niby narodzie?????????? Ludzie, czy Wy oślepliście?

 4. Skoro nie chce być ,polakoem, to po co tu siedzi?
  Wykształcić się za państwowe pieniądze, a później wyjazd na zachod… To złodziejstwo z premedytacją ,
  Jedź clkopku od razu, żaden z ciebie Polak. Gardzę takimi!!!

Komentowanie jest wyłączone.